Premal MadinaŠamaniskās Tribal dejas (Kazahstāna)

Šamanisko Tribal cilšu deju nodarbības un deju meditācija.

Premal Madīna, dejotāja, pedagogs un horeogrāfs ar starptautisku pieredzi. Projekta "New Earth" autore. Septiņus gadus viņa  dzīvoja Indijā un mācījās Indijas klasiskās dejas horeogrāfiju Kavitas Dvibedi Odissi Akadēmijā, Ņū Delī. 

Absolvējusi Kazakstānas Universitātes Psiholoģijas fakultāti, viņa dziļi ieinteresējās indiešu kultūrā un indiešu klasiskajā dejā. Madīna savienoja psiholoģiju, personības un ķermeņa attīstību ar indiešu klasiskajām dejām, izveidojot savu sistēmu-metodiku „Sievišķības atklāšana caur deju”.

“New Earth” ir mākslas, kultūras un veselīga, ekoloģiska dzīvesveida attīstīšanas, uzturēšanas un dalīšanās projekts. Tas ir dzīvesveids. Projekta mērķis ir atgādināt cilvēkiem, cik svarīga ir katra mūsu attieksme pret zemi, kuras sastāvdaļa esam ikkatrs no mums. Apkopojot pieejamo informāciju, mēs dalamies ar savu redzējumu tajā, kas jau eksistē tāpat un ir netaņemama mūsu ikviena sastāvdaļa, bet nav līdz galam apzināta. Vienoti vienotībā, mēs un daba. Saudzīgi un ilgspējīgi.

Rīgā Premal Madīna pasniedz intensīvās indiešu klasiskās dejas „Odissi” un Šamanisko Tribal Fusion nodarbības, meistarklasses un individuālās nodarbības.

 

More in this category: « Diāna un Anete

Media