Brīdinājums
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 948
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 981

Māris Žunda Rūdīšanās skola

Māris Žunda ir Wim Hof metodes treneris Baltijā, viņš ir izveidojis Rūdīšanās skolu un vada Aukstuma mīļu kustību. Māris ir pirtnieks, Reiki praktizētājs un fitnesa jomas treneris. Māris ir profesionāls izaugsmes treneris un veselības veicināšanas entuziasts, ar mērķi panākt efektīvu, vienkāršu un, galvenokārt, mūsdienīgu veidu, integrējot gūtās zināšanas reālajā pasaulē.

Par Vima Hofa (Wim Hof) mācību:

Mācību metode Latvijā ir nākusi no Nīderlandes, kur dzīvo tās aizsācējs un daudzu aukstuma pasaules rekordu īpašnieks gan individuāli, gan grupās Vims Hofs (Wim Hof). Pasaulē viņu pazīst zem nosaukuma The Ice Man – Ledus vīrs. 2011. gadā kopā ar zinātniekiem tika īstenots pirmais pētījums, kura laikā tika atklāts, ka Vims Hofs spēj ietekmēt savu veģetatīvo nervu sistēmu, tas arī bija pamudinājums radīt metodi pasaulē. 2013 gadā tika nolemts, ka šī metode ir jāpadara pieejama visiem cilvēkiem un tika izveidoti vienkārši soļi, lai katrs to var praktizēt un izmantot, līdzīgi kā to darīja metodes autors, trenējot savu ķermeni un prātu. Šobrīd metodes autori turpina aktīvi strādāt kopā ar zinātniekiem Nīderlandē, pētot metodes ietekmi uz dažādām dzīves veida saslimšanām.

Metode balstās uz vairākiem vienkāršiem elementiem kā elpošanas, prāta, meditācijas un koncentrēšanās vingrinājumiem, kā arī svarīga vingrinājuma par pakāpenisku ķermeņa pakļaušanu aukstumam.

 

Ko mēs darīsim?

Mācībā mēs koncentrēsimies un praktisko pusi, strādāsim ar sevi. Mēs iziesim cauri teorijai, kur iegrimsim svarīgākās niansēs, kas palīdz mums sasniegt vēlamo rezultātu. Mēs praktiski iepazīsim un sajutīsim elpošanas, līdzsvara un aukstuma nozīmi savā ķermenī.

More in this category: « Rishi Guntis un Aija »