Brīdinājums
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 948
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 981

Dace Bērziņa Bērnu joga

Bērnība ir laiks kad dabiskā, radošā enerģija un fantāzija ir ļoti spēcīgas, acis un prātsir atvērti pasaulei. Jogas nodarbībās bērns ļauj savai iztēlei izpausties pilnībā, vienlaicīgi izkustinot ķermeni kā arī apgūstot pareizu elpošanu un atslābināšanos, kas mūdienu straujā dzīves ritmā ir īpaši svētīgi.

Nodarbojoties ar jogu mierīgi un mazkustīgi bērni uzvedas dinamiskāk, bet hiper-aktīvi žiperi attīsta uzmanību. Mazākie bērni ir ļoti aktīvi, tāpēc jogas nodarbības atgādina spēli un ir balstītas uz atdarināšanu. Attēlojot dzīvniekus, transporta līdzekļus vai citus objektus, viņi iztēlojas kādi tie ir: krāsa, izmērs, raksturs utt.

 Pasniedzēja Dace Bērziņa

Jogas nodarbības bērniem vadu jau ceturto gadu. Mani turpina iedvesmot, iepriecināt bērnu fantāzijas plašums un patiesais prieks par sava ķermeņa koncentrēšanās un kustību sasniegumiem. Īpaši sajūsmināti par šiem sasniegumiem ir jaunākie jogotāji, kuriem ķermenis ir pilns dažādiem atklājumiem, kā mazie Kolumbi tie atklāj un pēta sevi un pasauli katru dienu no jauna!

More in this category: « Guntis un Aija Jānis Filks »