fbpx

Arvis Kantisevs

Maris Zunda
Maris ZundaWim Hof method

Charlie's poems and melodies inspire the listener to dream of a more peaceful world.

Musician and Poet

Musician and poet Charlie Vasquez was born in tropical Panama. Eight years ago, he began his inner spiritual journey back to his deepest nature. After re-discovering that nothing is more important in life than love and freedom he is flooded with inspiration. That turns into poems and melodies that inspire the listener to dream of a more peaceful world. 
 
Dziedātājs un ​ģitārists Čārlijs Vaskess (Charlie Vasquez) ir dzimis tropiskajā Panamā. Savas pirmās mūzikas stundas viņš apguva uz Panamas pilsētas karstajām ielām. Vairākus gadus kā mūziķis iegremdējies Dienvidamerikas kultūras galvaspilsētas Buenosairesas muzikāli augstvērtīgajā, bet brīžam neprātīgi bohēmiskajā nakts dzīvē. 

Pirms astoņiem gadiem viņš sāka savu iekšējo ceļojumu atpakaļ pie savas dziļākās būtības. Pēc atklāsmes, ka dzīvē nav nekas svarīgāks kā miers, brīvība un mīlestība viņu pārpludina iedvesma. Tā pārtop dzejoļos un jaunas melodijas nekad nebeidz skanēt viņa galvā. Latvijā Čārlijs dzīvo jau pusotru gadu ​un aktīvi iesaistās muzikālajā dzīvē.

2017. gada vasarā ​mūziķis spēlēja festivālos – “Komēta”, “Gara Vasara” un “Bildes”. Uzstājoties ​Čārlijs izpilda gan savas orģināldziesmas, gan iedvesmojošu klasiķu gabalus​ spāņu un angļu valodā​.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/iJTkysmmdAo" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>
butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search