BIĻETES

BIĻETES

BIĻETE VIENAM

Visas festivāla aktivitātes un koncerti vienam pieaugušajam un bērnam līdz 16 g.v.

Kempinga vieta ar savu telti.

Biļetes ar šo cenu pieejamas līdz 31.maijam, ieskaitot. Sākot ar 1.jūniju cena kļūs 135 Eur

€129

PIRKT

BIĻETE ĢIMENEI

Visas festivāla aktivitātes un koncerti Ģimenei. 2 pieaugušie un bērni līdz 16 gadu vecumam

Kempinga vieta ar savu telti.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav atļauts piedalīties pieaugušo nodarbībās un rituālos. Vecāki ir atbildīgi, lai bērni netraucētu nodarbības. Tiek organizēta atsevišķa programma bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Biļetes ar šo cenu pieejamas līdz 31.maijam, ieskaitot. Sākot ar 1.jūniju cena kļūs 259 Eur

€249

PIRKT

Biļetes Noteikumi

Veicot rezervāciju, es apstiprinu, ka:

  • esmu pie skaidra saprāta un atbilstošā fiziskā stāvoklī (izņemot jautājumus, par kuriem esmu vienojies / vienojusies ar festivāla organizatoriem) un man nav zināmi citi iemesli, kādēļ man nevajadzētu piedalīties festivālā.
  • es uzņemos atbildību par savu pašsajūtu un veselību. Apliecinu, ka ievērošu organizatoru norādījumus visos jautājumos, kas attiecas uz manu un citu dalībnieku veselību un drošību.
  • esmu informēts/ informēta, ka narkotisko vielu un alkohola lietošana festivāla laikā ir stingri aizliegta. Smēķēšana ir atļauta tikai īpaši norādītās vietās.
  • piekrītu, ka festivāla laikā mani var filmēt un fotografēt festivāla oficiālais fotogrāfs. Es piekrītu, ka šie attēli var tikt izmantoti reklāmas nolūkos. Ja nevēlos, lai mani iemūžina fotoattēlos vai video, man par to ir jāinformē festivāla organizatori un oficiālais fotogrāfs, un mans lūgums tiks ņemts vērā.
  • es apzinos, ka gadījumā, ja es neierodos uz festivālu, veiktā priekšapmaksa netiks atgriezta. Iepriekšpārdošanas un Agro Putniņu biļetes nav atgriežamas un nav atceļamas, bet jūs variet samainīt biļetes īpašnieka vārdu, rakstiski informējot organizatoru ne vēlāk kā 7 dienas līdz festivāla sākumam.
  • Festivāla organizatori ziņo, ka festivāla laikā rīkosies stingri saskaņā ar Latvijas likumiem.