Festivāla programma

Festivāla Programma

 • Diena 1

  22.jūnijs

 • Diena 2

  23.jūnijs

 • Diena 3

  24.jūnijs

 • Diena 4

  25.jūnijs

 • Reģistrācija festivāla Informācijas teltī no 14:00. Iebraukšana festivāla teritorijā, lai izvietotu telti vai iekārtotos Viesu namā, sākot no 14:00 līdz 16:00.

 • Būtība komanda

  Pirmā festivāla kopīgā ceremonija, iepazīšanās. Debess pušu sasaukšana, festivāla telpas ievibrēšana.

 • Mazgāšanās, sapošanās, goda drēbju vilkšana (tautastērpi, tīrs, balts vai gaišs krekls, bikses, svārki).

 • Netanels Goldbergs (Izraēla), Mičs Kohns (Vācija) un Drors Pārkers BRĪŽA PATIESĪBA ir ceremonija, kas aicina jūs ceļojumā jūsu iekšējā visumā... dodot vietu jūsu brīvai izpausmei... dejot, dziedāt, atvērt sirdi, atlaist, integrēties... savienoties ar savu iekšējo patiesību un būtību. ... dzīves svinēšana pateicībā un ļaušanās mirklim.

 • Seņču uguns rituāls ar folkgrupu DELVE. Vienoti kopā rituālā un dziesmā. „Delves” mūzikā, kā caur uguni nākušā māla traukā, sakususi tradīcija un jaunrade. Šamaniskās bungas, dejas un dziesmas pie ugunskura vēl ilgi pēc pusnakts!

 • KAŠ /Skatuve / JOGAS EKSTĀZE

  Joga ir ekstāze, unikāls jogas stils, kas sajaukts ar ekstātisko deju. Tā ir mūsdienīga Hatha-Raja jogas versija, kas sakausēta ar vinyasa plūsmu un Kundalini elpošanas paņēmieniem, kas tiek izpildīti ar augstas kvalitātes dzīvām skaņām, izmantojot hipnotiskas frekvences, lai jūs nonāktu dziļākā meditatīvā stāvoklī. Spēcīga fiziskā prakse palīdzēs, lai jūsu prāts būtu savienots ar ķermeni.

  Rīta Meditācija / Elīna Vas

  Rīta vadītajā meditācijā mēs mierpilni un harmoniski atvērsimies dienai. Caur iekšējo praksi, savienosimies ar savu garu, atvērsim sirdi. Nokratīsim nakti, izgaismosim zemapziņu un Ļausim uzlekt savai iekšējai saulei.

 • Brokastis, pieraksts uz pirtiņu un individuālajām sesijām

 • Brīdis apstāties un ieklausīties sevī, padalīties ar citiem. Pasniedzēji pastāstīs par dienas gaitu.

 • Andris & Egija Skujiņi / Skatuve / SIRDS MEDITĀCIJA

  Ilona Ansone / Mežmala / EKSTĀTISKĀS DEJAS PULSĀCIJĀS

  Pulsation Ecstatic Journey – apvieno elpošanu, spontāno deju un mūziku, kurā pārdzīvojumi var atvērt iekšējās durvis uz visām emociju gammām un skaidrību, atbrīvot veco saspringumu, ielaist svētkus un prieku.

  Māris Žunda / Rija / WIM HOF ELPA

  Robins & Yang / Daugmale / ĶERMEŅA ZEN

  Prakses laikā jūsu domas kļūst arvien mazākas. Un kādu dienu jūs atradīsit pauzi savās domās. Klusumā, spraugā tev ir iespēja atpazīt, kas tu patiesībā esi.

 • RIŠI, DVANI, FRANČESKO / Skatuve Šeit ir jābūt ❤️

 • Pīts Bengrijs / Skatuve / DIEVIŠĶĀ ELPA, DIEVIŠĶĀ SKAŅA

  Atbrīvojoties - padodoties savai elpai - mēs ļaujam mūsu ķermeņa gudrībai atvērties un vadīt to, kas mums ir nepieciešams šajā brīdī. Pīts izmanto savu mūzikas ekspertīzi, lai attīstītu un atbalstītu jūsu attīstības dvēseli dzīves ritmos.

  Kristīne Āboltiņa / Rija / Rituāls – Atgūsti apslēptos dzimtas resursus savai dzīvei

  Saulgrieži ir ideāls laiks, lai vērstos pie savas dzimtas – ieskatītos dzimtas mantojumā, veiktu dzimtas enerģijas dziedināšanu, palīdzētu atgriezt harmoniju un iegūtu dzimtas pateicību – milzīgu resursu, mīlestības un atbalsta devu.

  Zarejs/ Daugmale / TIKŠANĀS VIEDUMĀ

  Tikšanās ar mūsdienu mistiķi, sūfiju un vienkārši viedu vīru, kurš savā dzīvē sastapies ar ko Vairāk.

  Your Friend Ričijs / Mežmala / EKSTĀTISKĀS DEJAS

  Mana Mūzikas kolekcija ir muzejs daudzveidīgajām Pasaules kultūrām. Tā iepazīstina veco un mūžīgo ar jauno un jaudīgo – ceļojums apkārt Pasaulei un cauri laikiem. Kāds sajūsminošs Prieks – Dejot visiem kopā!

 • Hennas zīmējumi, Taro kārtis, Nodarbības bērniem, pirtiņa!

 • Dana Indāne-Surkiene / Skatuve / Brīvās balss improvzācijas koncerts SASLĒGUMS

  Dana Indāne – Surkiene (Latvija/Lietuva) ir brīvās balss improvizācijas māksliniece, dziedātāja un balss kursu autore. Dana muzicēs kopā ar festivāla viesmāksliniekiem (Miču Konu u.c.) intuitīvas improvizācijas koncertā “Saslēgums“ / “Connectedness” 23. jūnija pēcpusdienā.

  Mikus Mustang / Mežmala / Instrumentālā ģitāra

  Mikus Mustangs ir mūziķis, kurš raksta savas oriģinālās instrumentālās ģitāras kompozīcijas. Vienkāršs un melodisks, viņš aicina jūs muzikālā ceļojumā, lai atpūstos un izbaudītu mirkli caur maigu melodiju strūklaku.

 • Marks Jb/ Skatuve / ŠAMANISKĀ UGUNS DEJA

  20 gadus JB ir šūpojis deju grīdas visā pasaulē, tostarp Glastonberijas festivāla priekšgalā. Tagad viņš aizraujas ar Ecstatic Dance dīdžejošanu. Festivālā BŪTĪBA Marks dalīsies ar Šamanisko uguns deju. Tā būs dziļas pārvērtības ceremonija. Uguns nodedzina visu, kas vairs nekalpo. Uguns sasilda mūsu kaislību, mīlestību un prieku. Uguns aizdedzina mūsu radošo potenciālu, lai mēs varētu pārveidot šo pasauli tās augstākajā izpausmē.

  BŪTĪBA Komanda / Mežmala / SADZIEDĀŠANĀS, GATAVOŠANĀS LĪGO UGUNS RITUĀLAM


 • Pepe Danza / Skatuve / KONCERTS-CEREMONIJA

  Pepe ir labi pazīstams kā virtuozs sitaminstrumentālists, kurš ir dalījis skatuves ar mūsdienu Pasaules mūzikas mūzikas populārākajiem vārdiem. Būtība festivāla Līgo dienas priekšnesumā viņš spēlēs perkusijas bungu komplektu, izmantojot ritmus un dziedājumus no dažādām sakrālās bungošanas tradīcijām (Brazīlija, Kuba, Indija, Urugvaja, Āfrika), Pepe ieved klausītājus ritmiskā ceremonijā, kas var ilgt līdz pat divām stundām bez pārtraukuma.

  Koncerta otrajā daļā Pepe Danza pievienosies visi festivāla mūziķi - Rishi, Dvani, Charlie Vas, Frančesko Marani, Vjacheslav Lukjanov.

 • Sandra Bārtniece / Skatuve

 • Līgo uguns rituāls, Uguns Skulptūras iedegšana, Dejas un Dziesma pie ugunskura.

 • KAŠ /Skatuve / JOGAS EKSTĀZE

  Joga ir ekstāze, unikāls jogas stils, kas sajaukts ar ekstātisko deju. Tā ir mūsdienīga Hatha-Raja jogas versija, kas sakausēta ar vinyasa plūsmu un Kundalini elpošanas paņēmieniem, kas tiek izpildīti ar augstas kvalitātes dzīvām skaņām, izmantojot hipnotiskas frekvences, lai jūs nonāktu dziļākā meditatīvā stāvoklī. Spēcīga fiziskā prakse palīdzēs, lai jūsu prāts būtu savienots ar ķermeni.

  Rīta Meditācija / Elīna Vas

  Rīta vadītajā meditācijā mēs mierpilni un harmoniski atvērsimies dienai. Caur iekšējo praksi, savienosimies ar savu garu, atvērsim sirdi. Nokratīsim nakti, izgaismosim zemapziņu un Ļausim uzlekt savai iekšējai saulei.

 • Brokastis, pieraksts uz pirtiņu un individuālajām sesijām

 • Premal Madina / Skatuve / DEVI DANCE CEĻOJUMS SIEVIETĒM

  Juris Bharganath Grave / Rija / INTEGRĒTĀ VĪRIŠĶĪBA

  Kā izrauties no iestrēgšanas un neapzinātas dzīves tērēšanas un pāriet nākamajā apziņas līmenī.

  Ecstatic Dance Riga / Mežmala / EKSTĀTISKĀS DEJAS

  Ecstatic Dance Riga deju pasākumus rīko katru piektdienu jau vairākus gadus. Brēmers ir viens no ekstātisko deju dibinātājiem, organizētājiem un dīdžejiem Latvijā. Kultūrtelpas Lampa dibinātājs, kas jau aptuveni 10 gadus ir vieta deju praksēm, jogai, apzinātai kustībai un dažādiem pašizpausmes veidiem – piemēram, zīmēšanai un aktiermākslai.

  Zarejs / Daugmale / TIKŠANĀS VIEDUMĀ

  Tikšanās ar mūsdienu mistiķi, sūfiju vai vienkārši viedu vīru, kurš savā dzīvē sastapies ar ko Vairāk.

  Radošās darbnīcas / PUDURI

  Radošā darbnīcas, henna, taro, bērnu nodarbības, masāža, pirtiņa!

 • Charie Vas, Balraj Singh, Dmitrijs Jevsikovs, Devika Jevsikova / Skatuve

  "Interaktīvs koncerts, lai meditētu, paceltu garu un iekustinātu dvēseli, Šajā ceļojumā Čārliju pavadīs Balrajs Singhs Sandhu, Devika Ekisova un citi.

  Vjačeslavs Lukjanovs / Mežmala / Vargāna Spēles meistarklase

 • Seva Prem / Skatuve / ATTIECĪBU ENERĢĒTISKIE ASPEKTI

  Partnera iepazīšana kvalitatīvi jaunā līmenī. Īpašu paņēmienu apgūšana lauzīs izveidojušos priekšstatus par sava partnera vajadzībām. Spēsiet dziļāk sajust to, ko partneris patiesībā vēlas. Atradīsiet smalko līdzsvaru starp jūsu partnera kāroto vieglumu un spēku, kaisli un maigumu – jūsu attiecības tiks pārradītas gluži jaunā līmenī.

  Ģirts Laube / Rija / SVĒTLAIMES ELPA

  Ir neskaitāmas elpas variāciju tehnikas dažādiem nolūkiem un uzdevumiem, taču beigu beigās tās visas atgriežās pirmatnējā un sākotnējā Esamības pieredzē, kad Elpa kļūst par Dzīvo Enerģijas Avotu un ļauj mums piedzīvot mūsu dabisko Dievišķību šajā Brīdī un Vietā!

  Aigars Stirna / Mežmala / STIHIJU DEJAS

  Stihiju dejas ir piecu dabas pamatelementu (enerģiju, stihiju) – Zemes, Uguns, Ūdens, Gaisa un Ētera/Telpas – apzināšanās sevī, individuāls izaugsmes process, meditācija dejā, brīvā kustībā, ļaujoties sajūtām, ieklausoties ķermenī, esot patiesam pret sevi un nonākot dziļākā izpratnē par savu BŪTĪBU.

  Tao Centrs / Daugmale / ATVESEĻOJOŠA METODE TAO

  TAO metode ietver tūlītēju veselības stāvokļa un mugurkaula ekspress diagnostiku, kā arī senas un pašas mūsdienīgākās atveseļošanās prakses. ТАО centra komanda sadarbībā ar TAO metodes unikāliem meistariem ar prieku nodemonstrēs praktiski, tāpat kā iepriekšējos festivālos, ka šo metodi ir iespējams apgūt ātri un kvalitatīvi. Mēs ātri un uzskatāmi noteiksim ar ko cilvēks slimo un kā efektīvi un īsākā veidā palīdzēt sev atveseļoties. Jums būs iespēja izmēģināt kompleksas diagnostikas metodes, sajust savas spējas un saņemt savu personīgo pieredzi transformācijā.

  Radošās darbnīcas / PUDURI

  Radošā darbnīcas, henna, taro, bērnu nodarbības, masāža, pirtiņa!

 • Biruta Ozoliņa / Skatuve / TAUTAS MŪZIĶE

  Tautas mūziķe Biruta Ozoliņa ir latviešu, īpaši latgaliešu tautas dziesmu dziedātāja, koklētāja un viena no galvenajām autoritātēm mūsdienu folkloras kustībā. Viņu raksturo kā unikāla balss, tā personiskās pieredzes tvērums kombinācijā ar klaviertehnikai līdzīgiem kokles spēles paņēmieniem.

  Marta Kimonte / Daugmale / PĒDU MASĀŽAS APLIS

  Šīs ir ļoti salidējošs, pozitīvs un savā veidā intīms process, kas ļauj saslēgties ar savu ķermeni kolektīvajā veidā ar refleksoloģijas palīdzību.

 • Rishi, Dvani, Kristaps Krolls, Frančesko / Skatuve

  Dejas rituāls dzīvās mūzikas pavadījumā. Kopš seniem laikiem Transa Deja ir kalpojusi kā dažādu kultūru rituālais ceļojums, lai savienotos ar Māti dabu, Māti Zemi, izveseļošanās un apskaidrības enerģijām.

 • Gongu Meditācija / Vigo Račevskis

 • Mēs nodrošinām perfektas kvalitātes skaņu ar austiņām tikai 50 cilvēkiem. Tā kā austiņu signāls sniedzas tālu, varēsiet brīvi pārvietoties un izvēlēties, kur dejot – uz skatuves vai pļavā.

 • KAŠ /Skatuve / JOGAS EKSTĀZE

  Joga ir ekstāze, unikāls jogas stils, kas sajaukts ar ekstātisko deju. Tā ir mūsdienīga Hatha-Raja jogas versija, kas sakausēta ar vinyasa plūsmu un Kundalini elpošanas paņēmieniem, kas tiek izpildīti ar augstas kvalitātes dzīvām skaņām, izmantojot hipnotiskas frekvences, lai jūs nonāktu dziļākā meditatīvā stāvoklī. Spēcīga fiziskā prakse palīdzēs, lai jūsu prāts būtu savienots ar ķermeni.

  Rīta Meditācija / Elīna Vas

  Rīta vadītajā meditācijā mēs mierpilni un harmoniski atvērsimies dienai. Caur iekšējo praksi, savienosimies ar savu garu, atvērsim sirdi. Nokratīsim nakti, izgaismosim zemapziņu un Ļausim uzlekt savai iekšējai saulei.

 • Brokastis, pieraksts uz pirtiņu un individuālajām sesijām

 • Būtība komanda / Skatuve

 • Biodeja ar Kristiānu Kalniņu / Skatuve / BIODANZA

  BIODANZA®, Latvijā pazīstama arī kā BIODEJA, ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

  Zarejs / Rija / TIKŠANĀS VIEDUMĀ

  Tikšanās ar mūsdienu mistiķi, sūfiju vai vienkārši viedu vīru, kurš savā dzīvē sastapies ar ko Vairāk.

  Alina Čauss / Mežmala / AFRO DEJAS

  “Āfrikāņu dejas ir ne tikai lieliska fiziskā slodze, bet arī emocionāla atbrīvošanās. Te nav stereotipu un šablonu, te mēs maksimāli pietuvināmies mūsu sākotnējai būtībai. Šajā dejā mēs nebaidāmies būt tie, kas mēs patiesībā esam, arī muļķoties un izdejot sevi. Pastāvi tikai Tu un ritms – tamtama un Tavas sirds ritms.”

  Riši / Daugmale / BUNGU APLIS

  Ņemam līdzi bungas, gan prof sitamos instrumentus, gan dabas veidotos.

  Radošās darbnīcas / PUDURI

  Radošā darbnīcas, henna, taro, bērnu nodarbības, masāža, pirtiņa!

 • Pepe Danza / Skatuve / Noslēguma koncerts-rituāls