fbpx

Kurp dodamies?

Laiks Būt!

Tiksimies Latvijas mežos, Puduros, Ķeguma novadā pie skaistās Daugavas krastiem, lai jau trešo reizi, paceltos lielākos augstumos un iegrieztos spēcīgākos dziļumos!

Šī gada festivāls iekļaus arī Saulstāvju svinēšanu un rituālus Jāņu vakarā, taču to veiksim savā, citādākā veidā. Tās nebūs tradicionālās svinības, bet gan no dziļumiem nācis aicinājums atjaunot patieso saikni ar Mātes Zemes Dvēseli - tās Būtību!

Četras piepildītas dienas, kur savīsies Austrumu, Dienvidu, Rietumu, Ziemeļu spēki. Trīs mistiskas pieredzes piepildītas naktis. Par godu Mātei Zemei, tās spēku izziņai un godinājumam. Par godu tās svētajai savienībai ar Debesīm, kurā radušies esam mēs - ļaudis. Par godu mūsu senčiem un to atstātajam mantojumam. Ar lūgšanu par nākotni, izdejojot to dejā, izdziedot, ielīgojot!Kurp dodamies

Kurp dodamies

BŪTĪBA | Deju un Mūzkas Festivāls ir ļoti dzīvs, prieka, dziedinājuma un izziņas pilns četru dienu notikums pašos Vasaras Saulstāvjos. 

Tie ir svētki, ceremonijas, rituāli un kopā būšana, kur sanāk gan pašmāju, gan citzemju sakrālie mūziķi, dejotāji, šamaņi un skolotāji.

Nepalaid garām

Paraksties uz jaunumiem

butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search