fbpx

Arun Ji

Arun Ji (Spānija)
Arun Ji (Spānija)DJ, Ekstātiskās Dejas

Arun Ji ir viens no Ekstātiskās dejas kustības aizsācējiem Eiropā un Indijā. Jau 10 gadus viņš atskaņo mūziku alternatīvos un apzinātībai veltītos pasākumos, padziļināti pētot dažādus dejas un meditāciju virzienus.

Ekstātiskās Dejas

EKSTĀTISKĀ DEJA ir bezvārdu ceļojums pretim atvērtībai, kurā mūs vada mūzika un kustība. Telpa viņpus prāta robežām, kur ķermenim brīvi izpausties, nodibinot intīmu saikni ar cilvēka patību un/vai ļaužu kopu.

 

“Dejot, tas nozīmē – sniegties pēc pasaules, kas neeksistē, dziedāt tūkstoš paaudžu sirdsdziesmu, izjust mirkļa nozīmību laika plūdumā.” -Beta A. Džounsa

Arun Ji ir viens no Ekstātiskās dejas kustības aizsācējiem Eiropā un Indijā. Jau 10 gadus viņš atskaņo mūziku alternatīvos un apzinātībai veltītos pasākumos, padziļināti pētot dažādus dejas un meditāciju virzienus. Arun Ji savās sesijās paver iespēju bagātīgam, muzikālam ceļojumam, rūpīgi variējot plašā mūzikas stilu un emocionālās pieredzes spektrā, ļaujot dejā sastapties svinībām un meditācijai.

Viņa jūtīgums, muzikālā gaume un izsmalcinātās metodes guvušas plašu atzinību festivālos un kopienās visā Eiropā, Krievijā un Indijā, kur Arun Ji bieži ir mīļi gaidīts viesmākslinieks. Arun Ji vada un atskaņo Ekstātiskās dejas Barselonā un Madridē, kā arī rīko vairākus Ekstātiskās dejas festivālus un retrītus Ibizā, Almerijā, Barselonā un Goā.Sekojiet viņam mixcloud : 

 

butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search

gtag('config', 'AW-924346076');