fbpx

Baiba Kranāte

Baiba Kranāte
Baiba KranātePsihoenerģētisko prakšu meistare

www.yogalifeart.lv

Baiba Viena no ilggadīgākajām jogas pasniedzējām Latvijā. Vada gan grupas nodarbības, gan individuālās sesijas. Publiskā spīkere, diplomēta aktrise. Daudzus gadus strādājusi TV un radio kā raidījumu vadītāja un producente.

Ķermeņa psihoenerģētisko prakšu meistare.

Saruna ar savu ķermeni.

Praktiska un izskaidrojoša nodarbība ikviena cilvēka fiziskajai varēšanai, lai satiktos, atklātu iepriekš nezināmo un vēlreiz iegūtu apstiprinājumu par savu ķermeni kā labāko un uzticamāko draugu Ceļojumā uz planētas Zeme. Tieši ķermenis sev zināmā veidā -sajūtās, “iekšējā zināšanā”, “čutenē”, nereti arī veselības problēmu veidā skaidri norāda to, ko gribējusi dvēsele/ gars, bet prāts, uzskati, iepriekšējo sāpīgo pieredžu programmas mēģinājušas noslēpt. Caur savu ķermeni mēs spējam izbaudīt mistiskās pasaules izpausmes -enerģijas, dievišķā plāna pieskārienu, augstākā es čukstus...BaibaLifeArt metodes viens no galvenajiem moto ir iepazīstināt un atklāt ceļu, kā to darīt vēl fokusētāk un fiziski sajust debesu nolaišanos uz zemes. Sajust Dvēseli dzīvojam un runājam ķermeņa valodā.

Pusotru stundu ilgajā nodarbībā -kustība, meditācija, saruna/ storytelling ikvienam vecumam un dzīves filozofijai. Iepriekšējai sagatavotībai -fiziskai vai metafiziskai nav nozīmes. Ģērbties ērti, lai varētu izkustēties.

 

Par metodi: BAIBA LIFE ART piemērota ikvienam cilvēkam, respektējot viņa tā brīža gatavību, jo uzskata, ka galvenais ir atklāt un izpaust savu unikalitāti, savu personīgo saikni ar Radītāju un nostiprināties pārliecībā arī par sevi kā Radītāju. SARUNA AR SAVU ĶERMENI. Kādam tā ir iepazīšanās ar ķermeni teju pirmoreiz. Citam -sajūta par ķermenī plūstošajām dažādajām enerģijām un atklāsme, ka ķermenis ir navigācijas karte, kas dod signālus, kad esam uz sava CEĻA un kad esam novirzījušies. Kādam tā ir atklāsme, ka visa pasaule ietilpst viņā pašā, tai skaitā viņa ķermenī. Labi zināmais sanskrita termins „joga” jeb latviski „visa vienotība, veselums” šodien nozīmē vienošanos ar to, ko Lielā Atmoda jau atvērusi un paātrinātā evolūcija ik dienu turpina vērt. Cienot un izmantojot tradīcijas, mantojumu un pasaules pieredzi, godīgi atklājam, ka dzīvojam tik unikālā laikā, kurā bieži vien vakardienas patiesības transformējas kādā jaunā iepriekšnepieredzētā.

 

Baiba Kranāte: Ķermeņa psihoenerģētisko prakšu meistare, studijas un projekta YogaLifeArt vadītāja kopš 2003. gada. Viena no ilggadīgākajām jogas pasniedzējām Latvijā. Vada gan grupas nodarbības, gan individuālās sesijas. Pielieto plašās zināšanas daudzās holistiskās metodēs, kuru ir desmitiem. Healer intuitive.

Publiskā spīkere, diplomēta aktrise ( Pēterburgas Teātra, Kino un Mūzikas institūts). Daudzus gadus strādājusi TV un radio kā raidījumu vadītāja un producente. Publiciste un ceļotāja. Brīvi vada nodarbības arī angļu un krievu valodās gan Latvijā, gan citur pasaulē.

Piedalās visdažādāko sfēru projektos: kopā ar mediķiem vadījusi 15 seminārus Latvijas ģimenes ārstiem par jogas prakšu pielietojumu mugurkaula veselības stiprināšanā. Darbojas projektos par veselīgu dzīvesveidu plašai sabiedrībai.

 

www.yogalifeart.lv Facebook -YogaLifeArt Instagram -Baiba Kranāte

butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search

gtag('config', 'AW-924346076');