fbpx

Elina & Dita

Dita & Elīna
Dita & ElīnaBiodanza

Biodanza ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta veselības, psihiskās labsajūtas stāvokļa uzlabošanas un personības attīstības metode, kurā tiek izmantota mūzika, kustība, deja un grupas dalībnieku mijiedarbība.

Biodanza

Tā Gaisma, kas atrodas katrā cilvēkā ļauj mums ieraudzīt vienam otru, satikties, mīlēt un justies mīlētiem”

Rolando Toro

Biodanza ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta veselības, psihiskās labsajūtas stāvokļa uzlabošanas un personības attīstības metode, kurā tiek izmantota mūzika, kustība, deja un grupas dalībnieku mijiedarbība. Metodi 20.gs 60os gados izveidojis antropologs un psihologs Rolando Toro (Čīle) un tā ir balstīta psiholoģijas, bioloģijas un antropoloģijas zinātņu pētījumos. Biodanza iedarbība ir vienkārša un tūlītēja.

Atpazīstama arī kā "Dzīves deja" Biodanza apvieno rūpīgi atlasītu mūziku, autentisku kustību un sajūtas, ļaujot izdzīvot dzīves intensitāti esot šeit un tagad. Mēs dejojam, lai justu. Mēs dejojam, lai būtu. Mēs dejojam, lai būtu klātesoši. Biodanza deju sesiju dēvē par “vivenciju” - no spāņu saknes: vivir (dzīvot).

Tā atmodina mūsu potenciālu dzīvot pilnībā. Tā ir iemīlēšanās dzīvē. Tas nozīmē, ar mūzikas un kustības palīdzību padziļināt mūsu mīlestību pret sevi, mūsu saikni ar citiem un dabu.

Katra Biodanza sesija nodrošina auglīgu pamatu cilvēka individuālai radošai izpausmei, ļaujot ikvienam no mums radīt dzīvi, kādu to no sirds patiešām vēlamies.

Atbrīvojot neizpaustās emocijas un cienot katra dalībnieka unikālo izpausmi un radošo spēku Biodanza ļauj mums rast ceļu atpakaļ uz “māju sajūtu”, kas mīt katrā no mums. Sajūtot un cienot dzīves svētumu, katra Biodejas nodarbība dabiskā veidā atver mūsos vēlmi savienoties ar citiem un dzīvi, dalīties priekā un mīlestībā.

 

Dita Kukule

"Biodanza man palīdz atgriezties pie sevis, satikt sevi un citus sirds, pieņemšanas, mīlestības valodā."

IBF Biodanza skolotāja sertifikāts, 

IBF tālākizglītības sertifikāti : “Biodanza bērniem un pusaudžiem” (2018); “Garīgā veselība un sociālā iekļaušana” (2017).

Mg.pedagoģijā. Krāsu terapeite  (Aura Soma, Beamer lightpen- Colour enlightenment sitēmās). 

 

Elīna Bandēna

Biodanza man ir nebeidzams atklāsmju ceļš.Tā ienes manā dzīvē vairāk atvērtības, intensitātes, spontanitātes un viegluma.Tas ir veids, lai ieraudzītu sevi, citus un dzīvi caur sirdi - ar mīlestības un pieņemšanas acīm.
Biodanza skolotāja sertifikāts, Tanz-Pro (Biodanza bērniem), Transomatic Dialogue Therapy (Osho Multiversity, 2007)

 

butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search