fbpx

Elina O Vincent

Elīna O Vincent
Elīna O VincentBio Dinamiskā Elpošana

www.elina-ratna.com

Starptautiskā līmeņa Elpošanas terapijas pasniedzēja Elīna jūs aicina pārveidojošā ceļojumā, lai nodibinātu dziļāku saikni ar sevi un pieredzētu paplašinātus apziņas stāvokļus.

BioDinamiskā Elpošana

ATGŪSTI elpas brīvo plūdumu, kustību un dzīvīgumu.

ATGŪSTI savu pilno potenciālu, kā arī brīvību pašizpausties, kustēties un just.

ATGŪSTI dzimstot piešķirtās tiesības just prieku, baudu, svētlaimi un saikni.
~

Starptautiskā līmeņa Elpošanas terapijas pasniedzēja Elīna jūs aicina pārveidojošā ceļojumā, lai nodibinātu dziļāku saikni ar sevi un pieredzētu paplašinātus apziņas stāvokļus.

Dziļi Apzinātā Elpošana ir iedarbīgs instruments, kas ļauj izzināt sevi, kā arī atbrīvoties no fiziskiem, garīgiem un emocionāliem blokiem.

Fiziskās un emocionālās spriedzes uzkrājums kavē mūs pilnībā apzināties pašreizējo mirkli un paust sevi autentiskā veidā.

Elīna O Vinsent gādās par drošu un atbalstošu vidi, kurā atsvabināties no nevajadzīgiem bloku uzslāņojumiem.

Pēc šīs pieredzes jutīsiet atjaunoti – it kā būtu nonākuši plašākā un ķermeniskākā līmenī, sasniedzot skaidrību, saikni un radošumu.


*************

Vadītāja:

Elīna O Vinsent ir pieredzējusi Elpošanas terapijas pasniedzēja, BioDinamiskās Elpošanas un Traumu Atbrīvošanas terapeite, ķermeniski orientētās terapijas un masāžas meistare, kā arī Personīgās pašiedvesmas Dzīvesstila un labklājības stratēģiju pasniedzēja.

Elīna organizē pašpārveidei veltītus Elpošanas seminārus un retrītus. Tiek piedāvātas arī privātas sesijas visā pasaulē.

Elīnas motivācija ir atbalsta sniegšana cilvēku pašizaugsmes un pašiedvesmas ceļā, lai ikviens varētu apjaust savu potenciālu un tiešā veidā pieredzētu savu patieso dabu.

Nômade Family: Elina Ratna from Nômade Tulum on Vimeo.

butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search