fbpx

Jānis Filks

Jānis Filks
Jānis FilksSaulstāvju Uguns rituāls

Saulstāvju Uguns Rituāls

Dzimu un izaugu Anglijā, esmu trimdas latvietis, latvietis no anglijas, gāju latviešu sestdienas skolā, dejoju tautas dejas, piedalījos trimdas sabiedrībā!

 

Mana formālā izglītība ir Maģistrs - Vides pārvaldē, dabas piesārņojuma kontrole, Kopš deviņpadsmit gadu vecuma esmu interesējies par alternatīvo uzturu zinātni, alternatīvo medicīnu un alternatīvām dzīvošanas paņēmiemiem, man ir arī sertifikāti terapētiskā masāžā.

 

Šamanisko praksi arī atradu vienā uzturas mācības seminārā 1997.gadā, kad pasniedžēja izteicās kaut kādi šādi; "Ir ļoti labi kad cilvēks rūpējās par savu fizisko vesalību, bet būtu ieteicams arī rūpēties par savu garīgo veselību, Es daru kaut ko, ko sauc šamanismu, kas ēiropā šodien vel pastāv starp trījiem kopieniem, Kareliešiem, Čigāniem un "Letts" (vaciski - latvieši)." Starpbrīdī es ar viņas noskaidroju kad viņa bija pārteikusies, kad viņa bija domājusi teikt "Lapps" (angliski - sāmi). Neatkarīgi no visa tā, mana zinkāre bija jāapmierina un divus mēnešus vēlāk es piedalījos viņas vadītā šamanismas ievadu nodarbībā.

 Pārvācos uz vecāku dzimteni 2001.g. bet tikai ar 2010.g. pēc personīgu krīzi, es beidzot saņēmu norādes kad pienācis laiks publiski darboties, dalīties ar savu uzināto. 

Ir teiciens kad “šamanism” nevar iemācīties no neviena cilvēka, tikai no sadarbību ar saviem pavadošiem gariem, tikai viņi var parādīt to kas tev jāzina, jo tikai viņi zina tavu dvēseli. Man tā arī ir bijis, ļoti izaicinoša skola, nebeidzama skola.

butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search