fbpx

Džeremi & Adele B

Džeremi & Adele (Francija)
Džeremi & Adele (Francija)Koncerts

www.nattagh.fr

Nav bijis tādu klausītāju, kurus dziļi neiespaidotu un nepārsteigtu abu mākslinieku radītā acīmredzami sarežģītā muzikālā struktūra, “lipīgais” prieks un atmosfērīgums, kā arī smalko kompozīciju noturīgā iekšējā rezonanse.

Līgo koncerts

Džeremija Nataga “Panorāmiskums” - kopā ar Adeli B.

Pēc 20 gadiem, kas veltīti bungu spēlei, komponēšanai un skaņu apstrādei dažādos mūzikas stilos, Natagu “ķērusi” hanga bungu un handpana “mānija”. Natags – īpaši šim instrumentam – izveidojis īpašu muzikālu pieeju, pie kājām novietotu bungu spēli apvienojot ar apkārt izvietotiem 3 – 5 handpaniem, radot plašu melodijas un harmoniju lauku. Adele B kompozīcijās iesaista vargana un didžeridū skanējumu, pilnīgojot unikālo mūzikas reljefu”.

Natags ar Adeli B iepazinies laikā, kad viņa nupat sākusi gūt pasaules mēroga panākumus. Kopā uzstājušies grupas “Les Voyageurs du Nouveau Monde” ietvaros, kā arī spēlējuši viens otra individuālajos projektos.
Panorāmiskums” ir desmitiem gadu ilgas pieredzes vainagojums. Tas ir unikāls tērauda un koka sajaukums, kura modernās skaņas tiek izspēlētas instinktīvā un organizētā veidā.

Nav bijis tādu klausītāju, kurus dziļi neiespaidotu un nepārsteigtu abu mākslinieku radītā acīmredzami sarežģītā muzikālā struktūra, “lipīgais” prieks un atmosfērīgums, kā arī smalko kompozīciju noturīgā iekšējā rezonanse.butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search