fbpx

Leida Tīlika

Leida Tīlika
Leida TīlikaEkstrasense - astropsiholoģe

Teta viļņu dziedniecības praktiķe, astropsiholoģe, iepriekšējo dzīvju un dzimtas mantojuma pētniece.

Ekstrasenses - astropsiholoģes konsultācijas

Teta viļņu dziedniecības praktiķe, astropsiholoģe, iepriekšējo dzīvju un dzimtas mantojuma pētniece-Leida Tīlika.

Cilvēks ir daudz kas vairāk, par to, kas ir acīm saredzams, jo ķermenis ir tikai dvēseles mājvieta, un mēs katrs esam kosmiskas būtnes ar senu un interesantu dvēseles vēsturi, ar daudzām iepriekšējām dzīvēm, kas izdzīvotas šeit uz zemes. Katras dvēseles uzdevums katrā dzīvē ir atkal un atkal jaunradīt un atnest kaut ko vēl nebijušu šeit uz zemes, sintezējot to no jau esošajām zināšanām kas apgūtas iepriekšejās dzīvēs, pievienojot savu unikālo redzējumu, prasmi, talantu, tā Radītājs caur katru no mums šeit uz zemes, izdzīvo sevi visas krāsās.

Mani jautājumu un atbilžu meklējumi sākās ar astroloģiju, veda tālāk caur Kristīgo Akadēmiju, Helingera metodi, kas strādā ar dzimtas mantojumu. Izzināju arī Kabalas gudrības, apguvu Garīgās Alķīmijas kursu Kosmozofijas institūtā un mācījos bioenerģētiku un regresijas hipnozes tehniku pie ekstrasensa Andžeja Kučinska, kā arī praktizēju theta viļņu dziedniecības metodi ko radījusi VIanna Stailbla. Brīdī, kad atvērās debesis un es sāku “redzēt” ekstrasensori savas un citu iepriekšējās dzīves, visas iegūtās zināšanas ieguva savu vietu un tapa tehnika kurā strādāju ar cilvēkiem.

Konsultācijas laikā tiek noskaidrots šīs dzīves galvenais dvēseles uzdevums, kas tiek izvēlēts pirms iemiesošanās, un izstāstītas iepriekšējās dzīves, kuras ir saistītas ar šo izvēli, kā arī tiek ekstrasensori nolasīts - apskatīts dzimtas programmu mantojums. Sekojot savam dvēseles uzdevumam, cilvēks piedzīvo piepildījumu, enerģija aug, iedvesma rāda ceļu…ejot pretēji, tā izsīkst, tāpēc ir tik svarīgi to zināt. Izstāstu arī par cilvēka būtību, svarīgās dzīves jomas šajā dzīvē, kas ierakstītas zvaigžņu kartē katram piedzimstot, jo tikai pareizi un atbilstoši savai unikālajai dabai fokusējot enerģiju, tiek izjusts piepildījums un apmierinājums ar dzīvi.

Karmisko attiecību tēma un astroloģiskā partneru saderība arī ir aktuāls konsultāciju temats, apzinot tos iepriekšējo dzīvju stāstus, no kuriem nāk attiecību samezglojumi, cilvēks izprot, kas vēl pietrūkst mīlestībai pret otru, sevi un pasauli, notiek apzināšanās, kas ļauj pieņemt citas kvalitātes lēmumus savā dzīvē.

Darbs notiek theta viļņu diapazonā, konsultācijas procesā, kas ir saruna transa jeb izmainītā apziņas stāvoklī, kuras laikā tiek skatīta astroloģiskā karte saskaņā ar dzimšanas datiem, kā arī tiek ekstrasensori nolasītas un apzinātas, attīrītas destruktīvās programmas, nelietojot hipnozi.

butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search

gtag('config', 'AW-924346076');