fbpx

Maija Kadiķe

Maija Kadiķe
Maija KadiķeEņģeļu pazinēja

Eņģeļu praktiķe un terapeite Maija Kadiķe savās meistarklasēs palīdzēs izprast eņģeļu pasauli un veidot saikni ar Sargeņģeli, kā arī dalīsies ar praksēm, kas ir svarīgas, lai sargeņģeļa un citu eņģeļu klātbūtne, atbalsts un sniegtā drošības būtu saņemama katru dienu.

Eņģeļu Skola

Laikā, kad viss Kosmoss ieiet arvien dziļākos transformācijas procesos, Debesis nolaižas mums tuvu klāt un sūta savus Eņģeļus, lai ar Viņu palīdzību arī mēs spētu mainīties kopā ar Māti Zemi.

Nākotnē mūsu Zemes pasaule un Smalkā Gaismas pasaule arvien vairāk pietuvosies viena otrai un saplūdīs kopā. Bet, lai tas sāktu notikt, mums pašiem ir jāsper pirmais apzinātais solis šajā virzienā. Ar tādu uzdevumu Eņģeļi atsūtīja vēsti, ka ir jāatver Eņģeļu skola, kurā Viņi mācīs to, kā Eņģeļus sajust, redzēt, dzirdēt un kā sadarboties katru dienu, lai mūsu pasaules arvien ciešāk savienotos. Ja mēs esam kopā ar Eņģeļiem, mēs esam kopā ar Dievu, jo Eņģeļi ir Dieva sūtņi.

Nodarbībā satiksim savu Sargeņģeli un attīstīsim savas smalkās maņas – gaišjūtību, gaišzinību, gaišredzību un gaišdzirdību.

butiba_04.png
© Copyright 2018 Būtība. All Rights Reserved.

Search