fbpx

Māra Brante

Māra Brante
Māra BranteSeno Zināšanu glabātāja

“Esmu vienmēr lūgusi, lai mani ved pa taisnāko, gludāko ceļu. Lai viss notiek viegli, raiti, ātri. Un tīri. Man vienmēr bijusi prasība pēc tīrības un dzidruma itin visā”

Saulstāvju Rituāls

Rituālu un godu vadītāja, rituālu prakses un apmācība, baltu kalendārs un zintis, dainu dziedājumi. Rituālus vada no 2010.gada.

Kopš 2013.gada mācās O&O Academy. Latvijā pasniedz divus O&O Academy radītus kursus Stress Detox un The Beautiful State.

Māra vadīs arī lielo Ugunsrituālu un Spēka dziesmu sadziedāšanos festivāla kulminācijā.

23.jūnija uguns rituāla nodoms, kas kalpo ne tikai personīgām interesēm, bet būs arī ieguldījums kopumam:  Sievišķo un vīrišķo enerģiju līdzsvars iekšējā un ārējā pasaulē, tuvināšanās dabai caur apvienošanās apzināšanos, sajūtot gan vienotību, gan dažādību. “Esot kopā kļūstam citādāki un labāki… un… es atrodu sevi, es satieku savu būtību…”

“Agrākā stilistes profesija rāmi lēnām pārtapusi garīgās un iekšējās pasaules izpētē- no ārējās pasaules ieejot iekšējā. Dalos ar to, ko pati esmu sapratusi un caur sevi izdzīvojusi. Dzīves dziļuma apguvē man lieliski palīdz dainas un tautasdziesmas, arī šamaniskās un baltiskās prakses un rituāli. Jaunas sapratnes un atklāsmes saņemu arī O&O Academy. Tur pamanās notikt pašpasaules dziļākie izzināšanas procesi.”

butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search