fbpx

Petras Dabrisius

Petras Dabrisius
Petras DabrisiusAtgriezies pie dabas

Petras ir arī šamanis un dziednieks. Viņa vadībā visdažādāko valstu pārstāvji atrod savu ceļu, kā izprast sapņu un dabas vēstījumus.

Atgriezies pie dabas

Šamanisma ceļojumi ir garīga prakse, kas atjauno saikni ar mūsu patību un garu pasauli ap mums. Ceļojumos sastopam mūsos apslēpto spēku un enerģiju, ar ko mācāmies dalīties vispilnvērtīgākajā mums iespējamajā veidā.

Nodarbības laikā dosimies šādā ceļojumā, lai izveidotu dziļu saikni ar savām saknēm. Atvērsimies savu senču, garīgo palīgu, skolotāju un spēka dzīvnieku ikdienas vadībai.

Petra dzīve un darbība rit Lietuvā – Telšu apriņķa vilku rezervātā “Zverincius”. Pirms tam seši gadi aizvadīti vientulībā – kalnos, tālu no mājām, pētot dabu. Petras apgalvo – vientuļnieka laiks bijusi visnozīmīgākā pieredze viņa dzīvē un Māte Daba ir pati labākā skolotāja.

Līdztekus darbam ar dzīvniekiem rezervātā, Petras ir arī šamanis un dziednieks. Viņa vadībā visdažādāko valstu pārstāvji atrod savu ceļu, kā izprast sapņu un dabas vēstījumus. Petras labprāt dalās šamanistiskajā pieredzē, iepazīstinot ļaudis ar šamanismu, dabas noslēpumiem un tādu dzīvesveidu, kas nedarītu pāri mūsu Planētai. Viņš māca vērīgāk apzināties savas ikdienas gaitas. Petras sadarbojas ar šamaņiem Sibīrijā un Mongolijā, vairākiem jogas skolotājiem un dažādu jomu ekspertiem.

butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search

gtag('config', 'AW-924346076');