fbpx

Rishi

Rishi
RishiTrance Dance

www.callofdrums.com

No visiem pasaules mūzikas instrumentiem, bungas ir visintriģējošākās, tās mums atgādina mātes sirdspukstus

Transa Dejas

Rishi ir pieredzējis mūziķis, ceļotājs un gids uz citām pasaulēm, dziedinošām un iedvesmojošām vietām. Jau daudzus gadus viņš vada ceremonijas un uztur stabilu atmosfēru ceļotājiem. Viņa muzikālie ceļojumi variē starp arhaiskajiem cilšu ritmiem, pasaules ritmiem un transa melodijām līdz mistiskām skaņām un mantrām. Seno rituālu un ceremoniju iedvesmots, viņš TransaDejas laikā izveido sakrālu vidi - daudznozīmīgu, dziļu un tajā pašā laikā jautru un vieglu.

Rishi ir bundzinieks un perkusionists ar 35 gadu pieredzi. Izmantojot bungas, perkusijas, fleitas un dažādus eksotiskus instrumentus, sintezatoru un savu balsi, viņš izveido nedzirdētas skaņas pasaules un aicina jūs līdzi savā ceļojumā.

Rishi ir piedalījies dažādos pasaules mūzikas projektos kopā ar tādiem māksliniekiem kā Hamsafar, Prem Joshua un Milarepa.

"Pēc maniem ieskatiem, dziedināšana parasti saistīta ar Traumu – satricinošu, kara vai citu dzīves likstu izraisītu bērnības pieredzi, kas mūsos cirtusi nesadziedētas rētas. Šamanisma rituālos un ceremonijās pielietojam dažādas metodes, lai atraisītu maņas, ļaujot no jauna uztvert apspiestās emocijas un apslēptās atmiņas. Tas notiek gana neuzbāzīgi, taču tādējādi dziļākajos zemapziņas slāņos tiek atbrīvotas apslāpētas emocijas un izsenis uzkrāta spriedze. Kādreizējās reakcijas nu varam uzlūkot ar izpratni un līdzjūtību. Rezultātā iespējams piedzīvot atvieglojuma un svadabības izjūtas, kā arī ievērojamas izmaiņas uzvedībā un attieksmē pret dzīvi.
Kā šamanis, jūtu iekšēju pamudinājumu atbalstīt pašam sevi un citus ceļā pie sava iekšējā pirmavota – iepazīstot sevi kā spēcīgu, vienotu veselumu.

Piedāvāju transa deju, šamanisma ceļojumus, meditācijas un vēl citas garīgās izaugsmes un pašdziedināšanās metodes un prakses. Darbojos gan viens, gan kopā ar citiem meistariem. Būdams mūziķis, pasākumos mēdzu iesaistīt arī dzīvo mūziku, lai padarītu mūsu kopīgo “šeit un tagad” vēl pilnskanīgāku. Turklāt dzīvai mūzikai, atskaņotai ar īstiem instrumentiem pašreizējā mirklī, piemīt spēja veicināt cilvēka pāreju no šīs pasaules - “viņējā”." Rishi


butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search

gtag('config', 'AW-924346076');