fbpx

Svetlana Lubgane

Svetlana Lubgane
Svetlana LubganeHennas zīmējumi

Priekš manis šis hobijs ir īsta meditācija, kas apdāvina mani ar neaprakstāmu baudu un prieku. Zīmejot uz cilvēka ķermeņa notiek spēcīga enerģijas apmaiņa un pat vienotība.

Hennas zīmējumi

Mans vārds ir Svetlana. Ikdienā esmu ofisa darbinieks un strādājot ražošanas kompānijā nodarbojos ar eksportu, komunicējot ar visu pasauli. Savu brīvo laiku gan mēģinu veltīt ģīmenei un mākslai. Es taisu rotaslietas no dabīgiem materialiem, adu miniatūras rataļļietas vardā amigurumi, zīmēju ar akvareli un pasteli, kā arī dievinu zimēšanu uz ķermeņa ar hennu. Priekš manis šis hobbijs ir īsta meditācija, kas apdāvina mani ar neaprakstāmu baudu un prieku.

Zīmejot uz cilvēka ķermeņa notiek spēcīga enerģijas apmaiņa un pat vienotība. Rezultāts -  vienmēr milzu daudz pozitivo emociju gan man, ka māksliniekam, no padārīta darba, gan tam, kam uz ķermeņa ir parādījusies daļa no manas dvēseles. Zīmējuma īpašniekam savukārt hennas zīmējums brīnumainā veidā atver jaunas robežas - sievietēm stiprinot grācijas, jūtekliskuma, sieviešķības izpausmi. Kustības kļūst maigas un pat noslēpumainas.

Viriešiem zīmejuma dēļ atveras jauni drosmes un izturības aspekti. Jebkurā gadījumā katram hennas zīmējums kļūs par talismanu un amuletu.

Tiekamies festivālā lai apdāvinātu viens otru ar jaukām emocijām un neazmirstamiem mirkļiem!

 
butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search